قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
بسته وایرلس هکینگ
مرداد ۲۲, ۱۳۹۵

Certified Ethical Hacker

بسته آموزشی CEH کاربردی

بسته آموزشی CEH کاربردی

اولین قدم از سری دوره های امنیت و نفوذ

دوره آموزشی CEH بعنوان اولین دوره پایه امنیت شبکه شناخته می شود. این دوره جزء دوره های استاندارد و بین المللی محسوب شده و دارای کتاب مشخص تحت نظر سازمان EC-Council می باشد. با توجه به اینکه حدود 90% منابع کتاب استاندارد این دوره بصورت تئوری می باشد، ما این بسته آموزشی را در قالب فیلمهای ویدیویی کاملا فارسی و بسیار فراتر از کتاب و بصورت کاملا عملی و مبتنی بر آزمایشگاههای متعدد تولید کرده ایم تا کاربردی بوده و دانشجویان عزیز بتوانند کلیه مفاهیم آن را براساس لابراتوارهای مختلفی که در اختیارشان گذاشته شده بخوبی فرا بگیرند. همچنین اپراتوری سیستم عامل لینوکس نیز در ابتدای این دوره آموزشی داده شده تا عزیزانی که تجربه کار با لینوکس را ندارند بتوانند از پایه با این سیستم عامل آشنا شده و به اپراتوری آن تسلط یابند.
نکته مهم: با توجه با این مطلب که تا شما از روشهای نفوذ آگاهی نداشته و آنها را نشناسید، هرگز نمی توانید در برابر حملات نفوذگران مقابله نموده و امنیت شبکه خود را تامین کنید، بنابراین آموزشهای آکادمی تست نفوذ ایران (IPA) مبتنی بر روشهای نفوذ ارائه می گردد تا دانشجوی گرامی بتواند براساس شناخت روشهای نفوذ، راهکاری مقابله با آن را درک نموده و در تامین امنیت شبکه مورد نظر خود موفق عمل کند.


مشخصات دوره؛

مدت زمان دوره: 35 ساعت سطح دوره: مبتدی (اولین قدم از سری دوره های امنیت و نفوذ) پیشنیاز: دوره های شبکه مخصوصا دوره CCNA قیمت دوره: 150.000 تومان شماره تماس خرید: 09354298109 دانلود نمونه ویدیو: کلیک کنید

سیلابس دوره