قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس

Hacking & Security Courses

محصولات آموزشی هک و امنیت

 • بسته آموزشی تست نفوذ شبکه در دنیای واقعی براساس قراردادهای سازمانی

  پس از سال ها تلاش و اجرای پروژه های متعدد تست نفوذ شبکه ، تصمیم گرفتیم یک بسته آموزشی کاملا بینظیر در جهان تولید کنیم. بسته ای که علاقمندان بتوانند با تهیه و دیدن آن علاوه بر فراگیری کامل و دقیق فرایند تست نفوذ - نه براساس مدارک بین المللی و گزینه های آموزشی و آزمایشگاهی صرف - بلکه ، براساس قراردادهای واقعی و سازمانی در ایران ، بتوانند وارد بازار کار این رشته محبوب شده و پروژه های تست نفوذ را اجرا نمایند. این بسته آموزشی بسیار گسترده و فراگیر خواهد بود و مباحث زیرساخت شبکه، پیکر بندی های فایروال ها، هانی پات ها، SAN ، تجهیزات امنیتی مختلف و … را شامل می شود، به طوریکه برآورد می شود حدود 300 ساعت آموزش بسیار حرفه ای را در خود جای دهد.

 • بسته آموزشی برنامه نویسی پایتون برای هکرها

  زبان برنامه نویسی پایتون به دلایل مختلف از جمله سادگی و راحتی فراگیری و همچنین وجود هزاران هزار کد نوشته شده آماده بر روی اینترنت و انواع مختلف برنامه های آماده شده توسط این زبان ، اولین انتخاب برای فراگیری یک زبان برنامه نویسی در حوزه هک و امنیت می باشد. این بسته آموزشی به صورتی تهیه گردیده که ابتدا کاملا از پایه زبان پایتون را آموزش داده و سپس وارد مباحث آموزش برنامه نویسی امنیتی می گردد. حتی دوستانی که تاکنون یک خط کد نیز ننوشته اند و به هیچ زبانی آشنا نیستند به راحتی می توانند این بسته را تهیه کرده و دنیای جدیدی از فناوری را پیش روی خود بگشایند.

 • بسته آموزشی کلاینت هکینگ

  این بسته آموزشی مباحث بسیار پیشرفته تر بسته CEH کاربردی را مورد بررسی و آموزش قرار می دهد. با توجه به نیاز دوستان عزیز جهت آموزش مواردی که در مباحث تست نفوذ شبکه (نه تست نفوذ های مبتنی بر قراردادهای سازمانی) کاربرد دارند ، تصمیم بر ساخت این مجموعه با ارزش گرفته شد. مباحثی مانند نحوه دور زدن آنتی ویروس ها ، Pivoting ، حملات DLL Injection و … جزء موارد مهم این بسته می باشند.

 • بسته وایرلس هکینگ

  این دوره بعنوان دومین گام آموزشی کاربردی در زمینه امنیت اطلاعات و مقابله با نفوذ معرفی شده است. شبکه های بیسیم بدلیل ماهیت خود و عدم نیاز به اتصال فیزیکی همیشه در معرض تهدید و رخنه قرار داشته و نفوذگران با استفاده از این امکان حملات مختلفی را به راحتی بر علیه سیستمهای بیسیم انجام می دهند.

 • بسته آموزشی CEH کاربردی

  دوره آموزشی CEH بعنوان اولین دوره پایه امنیت شبکه شناخته می شود. این دوره جزء دوره های استاندارد و بین المللی محسوب شده و دارای کتاب مشخص تحت نظر سازمان EC-Council می باشد. با توجه به اینکه حدود 90% منابع کتاب استاندارد این دوره بصورت تئوری می باشد، ما این بسته آموزشی را در قالب فیلمهای ویدیویی کاملا فارسی و بسیار فراتر از کتاب و بصورت کاملا عملی و مبتنی بر آزمایشگاههای متعدد تولید کرده ایم تا کاربردی بوده و دانشجویان عزیز بتوانند کلیه مفاهیم آن را براساس لابراتوارهای مختلفی که در اختیارشان گذاشته شده بخوبی فرا بگیرند. همچنین اپراتوری سیستم عامل لینوکس نیز در ابتدای این دوره آموزشی داده شده تا عزیزانی که تجربه کار با لینوکس را ندارند بتوانند از پایه با این سیستم عامل آشنا شده و به اپراتوری آن تسلط یابند.